КИЇВ (QHA) -

Чоловік Окуєвої Адам Осмаєв, який у результаті замаху був поранений у ногу, дав свій коментар щодо обставин того, що сталося.

Нагадаємо, учора в результаті обстрілу автомобіля під Києвом загинула Аміна Окуєва.

За словами Адама, на залізничному переїзді їх машину почали обстрілювати. Одна з куль потрапила Аміні Окуєвій у голову. Було чути автоматну чергу.

— Ми поверталися додому, у машині були вдвох, я сам був за кермом. Я зрозумів, що у нас стріляють, коли все навколо стало розлітатися на шматки, — сказав А. Осмаєв.

Він вважає, що це був замах на них обох.

— Я намагався надати Аміні першу допомогу, але куля потрапила в голову, — сказав він.

Осмаєв підтвердив, що нинішній замах — з того ж ланцюжка, що і попередній, так само як і замах на І. Мосійчука, і припустив, що в даному випадку діє якась терористична група, яка здійснює вбивства.

Нагадаємо, напад на Окуєву та Осмаєва стався 30 жовтня на залізничному переїзді біля селища Глеваха Київської області.

Після події Національна поліція ввела в Київській області оперативний план-перехоплення «Сирена».

Окуєва була помічником нардепа Ігоря Мосійчука, замах на якого був здійснений 25 жовтня біля редакції телеканалу Еспрессо.

Народний депутат України від Радикальної партії Ігор Мосійчук вважає, що замах на нього і на ветеранів АТО Аміна Окуєву та Адама Осмаєва скоєно однією і тією ж групою терористів-кадирівців.

Нагадаємо, що в Росії Осмаєва звинувачують у підготовці замаху на Володимира Путіна перед президентськими виборами у Росії в 2012 році.

QHA