ВИШНЕВЕ (QHA) -

Помічник одного з народних депутатів України, перебуваючи у нетверезому стані, вистрілив з травматичної зброї в молоду людину 14 років, повідомляє прес-секретар Національної поліції Ярослав Тракало.

За його словами, інцидент стався у Вишневому Київської області.

Тракало зазначив, що поки достеменно невідомо, чи вистрілив помічник навмисно або з необережності.

— Хлопці грали в футбол. Чоловік, який перебував у нетверезому стані, поранив хлопця 14-ти років. Поранення в ногу.

Разом з тим, у поліції не називають, помічником якого депутата є нетверезий чоловік.

— Він затриманий. Пістолет для відстрілу гумовими кулями вилучили. За даним фактом порушено кримінальне провадження за статтею 296 — хуліганство — КК, — сказав представник поліції.

Втім, стало відомо, що затриманий є помічником народного депутата Юлія Мамчура. Сам нардеп вибачився у зв'язку із інцидентом і заявив, що позбавить затриманого статусу помічника депутата.

— Тільки що мені повідомили про інцидент, який стався за участю мого помічника на громадських засадах. Перш за все, прошу вибачення перед дітьми і батьками за його ганебний вчинок. Хочу підкреслити, що кожна людина, незалежно від свого статусу, несе відповідальність за свої дії перед законом. У свою чергу, мною прийнято рішення про позбавлення його статусу помічника народного депутата на громадських засадах, — написав Мамчур на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, у центрі Києва викрали сина лівійського дипломата. Незабаром співробітники правоохоронних органів встановили місцезнаходження викраденого у Шевченківському районі Києва сина лівійського дипломата.

У поліції зазначили, що у чоловіка виявили незначні тілесні ушкодження.

Джерело: "Українська правда"

QHA