КИЇВ (QHA) -

Сьогодні через пошкодження і планові ремонтні роботи тепломереж без гарячої води залишаються 409 будинків, інформує Facebook ПАТ «Київенерго».

— За останню добу ліквідовано 38 пошкоджень та підключено 170 будинків. Протягом дня плануємо підключити 389 будинків.

Оперативне усунення пошкоджень та відновлення гарячого водопостачання ускладнюється нестачею матеріалів і палива внаслідок блокування рахунків компанії через штрафні санкції за вже сплачені газові борги.

Відсутність гарячої води найбільше відчують на собі жителі Голосіївського та Оболонського районів. Ремонтні роботи також проведуть у Подільському, Святошинському, Солом'янському та Шевченківському районах.

У зв'язку з критичною ситуацією у вітчизняній теплоенергетиці, до якої призвели неврегульовані відносини теплових підприємств із газопостачальником, зокрема у питаннях погашення штрафних санкцій за газові борги, які виникли у тепловиків через борги клієнтів та несвоєчасну компенсацію різниці у тарифах з боку держави, Верховна Рада України прийняла закон про реструктуризацію заборгованості теплокомуненерго. Зараз він перебуває на розгляді у президента України.

На момент прийняття закону постачальники Київенерго почали відновлювати відвантаження необхідних матеріалів і устаткування для ремонтних робіт і підготовки Києва до опалювального сезону.

ФОТО: інтернет, kyivenergo.com

QHA