БАЛАКЛІЯ (QHA) -

Заступник міністра оборони України Ігор Павловський повідомив про повну ліквідацію загоряння на артилерійських складах Міністерства оборони біля м. Балаклія Харківської області.

— Пожежа зупинена на арсеналі повністю... Зараз відбувається ліквідація наслідків пожежі,  сказав він на брифінгу у Балаклії сьогодні, 24 березня.

За його словами, на даний момент говорити про суму завданих збитків рано, оскільки відбувається оцінка наслідків надзвичайної ситуації.

Перший заступник голови Держслужби з надзвичайних ситуацій України (ДСНС) Олег Мельчуцький зазначив, що продовжується гасіння пожеж на території самої Балаклії.

За повідомленням Міністерства оборони України, на даний момент 6 пожежних танків залучено для роботи на технічній території. Більше 50 військових саперів ретельно перевіряють місцевість на наявність боєприпасів. Незабаром до них приєднаються ще стільки ж військовослужбовців інженерних військ Збройних Сил України, що дозволить прискорити роботу.

Крім того, почалося відновлення об'єктів інфраструктури: вставляються вікна, ремонтуються дахи, ремонтуються мережі електропостачання.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 23 березня о 2 годині 46 хвилин на декількох майданчиках зберігання ракетно-артилерійського озброєння (танкові та артилерійські снаряди 125 і 152 мм) поблизу міста Балаклія у Харківській області стався вибух і виникла пожежа, що призвела до детонації боєприпасів.

ФОТО: інтернет

 

QHA