КИЇВ (QHA) -

Київські слідчі Національної поліції виявили в Дарницькому районі столиці квартиру з цінними речами, що належали екс-прем'єру України Миколі Азарову. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

— З житла вилучили нагородну зброю, зареєстровану на ім'я Азарова, картини та історичні цінності, вартість яких оцінюють у кілька мільйонів доларів США... Отримавши дозвільні документи, оперативники разом ыз адвокатом зайшли до квартири і побачили там близько двох сотень сумок з речами, — йдеться в повідомленні прес-служби Нацполіції.

З приміщення також було вилучені старовинні ікони та предмети мистецтва.

— Десятки ікон і релігійних книг, датованих 19 століттям, оригінали (згідно з висновками експертів) творів живопису Іллі Рєпіна, Василя Тропініна і Нікоса Сафронова. А ще столове срібло, пам'ятні монети, нагородна зброя з дозволами на ім'я «прем'єра-втікача» і навіть козацька шабля, — прокоментував знайдене в.о. глави Нацполіціі Вадим Троян.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, у липні 2015 року Микола Азаров в інтерв'ю російському телеканалу повідомляв, що він «без сумнівів ще повернеться до України».

ФОТО: інтернет

QHA