КИЇВ (QHA) -

У ніч на 18 грудня на трасі між Миколаєвом і Херсоном правоохоронці розстріляли чоловіка, який влаштував погоню на патрульній машині і підірвав бойову гранату.

Повідомляється, що 18 грудня у поліцію надійшла інформація про те, що невідомий чоловік на білому авто Geely скоїв пограбування. Зловмисник прямував на машині у бік Миколаєва, але на виїзді з Херсона його зупинили на посту поліції. Вийшовши з авто, він дістав бойову гранату і погрожував підірвати її.

На посту крім правоохоронців перебували інші люди, тому поліцейські вирішили не ризикувати їхнім життям і не робити спроб знешкодити злочинця.

Скориставшись ситуацією, чоловік сів в автомобіль патрульної поліції і вирушив у бік Миколаєва. Поліції вдалося заблокувати автомобіль зі зловмисником за допомогою фури на трасі між селами Посад-Покровське і Шевченко.

Злочинець спробував об'їхати перешкоду, але не впорався з керуванням і вилетів у кювет. Вийшовши з машини, чоловік почав погрожувати поліцейським гранатою і висмикнув чеку. Поліцейські змушені були відкрити вогонь для запобігання подальших загроз. Граната вибухнула в руках зловмисника.

QHA