КИЇВ (QHA) -

Поліція затримала кілера, який стріляв у екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова і його охоронця, повідомляє заступник голови Нацполіціі — начальник Головного слідчого управління Олександр Вакуленко. Також він додав, що до проведення першочергових слідчих дій на місці злочину залучили представників центрального апарату поліції. На місці працюють криміналісти, які надають допомогу у якнайшвидшому з'ясуванні всіх обставин скоєного злочину.

Але на даний момент, з огляду на особу загиблого, серед першочергових версій ми розглядаємо саме дії Російської Федерації, спрямовані на знищення цієї особи як такої, яка давала важливі свідчення і відігравала ключову роль у процесах, які відбувалися в Україні, зазначив Олександр Вакуленко.

Поліція повідомляє, що під час нападу Вороненко був убитий з пістолета ТТ, а його охоронець поранений. Також поранення отримав нападник. Зараз обидва поранених перебувають під надійною охороною в одній з лікувальних установ.

Нагадаємо, біляп'ятизіркового готелю Premier Palace Hotel на перетині бульвару Шевченка і вулиці Пушкінської в центрі Києва близько 11:30 сталася стрілянина, в результаті якої був убитий депутат російської Держдуми Денис Вороненков.

ФОТО: інтернет

QHA