КИЇВ (QHA) -

Прокуратура АРК не виключає, що техногенна катастрофа на заводі "Кримський титан" могла стати наслідком російської провокації. Про це на прес-конференції заявив начальник управління прокуратури АРК Євген Комаровський, передає кореспондент QHA.

— Розглядається версія навмисної провокації РФ на заводі "Кримський титан" для дестабілізації політичної ситуації на півдні Херсонської області, організації стихійних мітингів і таке ін.

Серед інших версій екологічної катастрофи в Криму Євген Комаровський назвав порушення технологічних процесів на заводі "Кримський титан" і пошкодження кислотонакопичувача внаслідок його обстрілу під час військових навчань РФ.

Раніше повідомлялося, що співробітники Головного управління Національної поліції України в Криму і Севастополі розглядають три версії, які могли призвести до хімічних викидів на заводі "Кримський титан".

Згідно з першою версією, викид в атмосферу стався у зв'язку з неправильною експлуатацією заводу. Згідно з другою версією, причиною стало пошкодження резервуарів з відходами на заводах під час російських військових навчань. Третя версія полягає у тому, що викид в атмосферу здійснила РФ з метою дестабілізації ситуації на півдні Херсонської області.

Нагадаємо, заступник директора заводу Андрій Доганов заявив, що «Кримський титан» призупинив роботу.

QHA