ОДЕСА (QHA) -

Мирна акція протесту проти вирубки дерев у центрі Одеси переросла в хаотичні спалахи гніву: активісти спробували відкрити ворота Літнього театру — сталася сутичка з поліцією; хотіли перелізти через паркан на території театру "охоронці" з кийками і вогнепальною зброєю.

В результаті декількох невдалих спроб зайти під ворота театру активісти почали зносити бруківку і робити "коктейлі Молотова".

Після того, як акція протесту в центрі Одеси переросла у силові зіткнення активістів і поліції, до Міськсаду прибули близько сотні нацгвардійців.

В результаті бійок ніхто не постраждав.

— Щоб не стався конфлікт, не пролилася кров і багато хлопців не потрапили в СІЗО, оскільки сил поліції більше, а ще й Нацгвардія з'явилася, ми вирішили перенести нашу акцію з відчинення воріт Літнього театру на суботу, заявив лідер "Вуличного фронту" Дем'ян Ганул.

Варто зазначити, що радикально налаштовані одесити конфліктували з журналістом через фотозйомку і з вимогою покинути місце зйомки почали штовхати його. Конфлікт швидко локалізувала поліція.

До місця акції протесту прибув начальник Приморського райвідділу Олександр Острогляд, але коментувати ситуацію на даному етапі відмовився.

Як відомо, на території Літнього театру у Міськсаду збираються побудувати торговий центр і для цього хочуть зрізати 109 дерев.

QHA