АВДІЇВКА (QHA) -

Знімальна група Всеросійської державної телевізійної і радіомовної компанії (ВДТРК) потрапила під обстріл у зоні бойових дій в районі Авдіївської промзони на Донбасі. Про це повідомляє «РІА Новини».

Олександр Сладков, військкор ВДТРК, який очолює знімальну групу, розповідаючи про інцидент, повідомив, що журналісти отримали контузію у результаті того, що "грона гранат залетіла в окопи". Від розриву гранати постраждали звукооператор Ігор Уклеін і член знімальної групи Павло Видрін.

— Ми працювали на лінії фронту в районі Крутої Балки, це населений пункт, по якому почався обстріл, коли ми там перебували. І ми знімали цей обстріл, знімали бій, який потім почався <...> Павло Видрін і Уклеін знаходилися зовсім поруч з Олегом Мамієвим. Я був там теж, але постраждав більше за усіх Ігор Уклеін, і Павлу Видріну дісталося. Грона гранат залетіла в окопи, розірвалася, — сказав Сладков.

Нагадаємо, раніше в районі Авдіївської промзони загинув командир полку «П'ятнашка» Олег Мамієв на прізвисько «Мамай». Про це повідомили «Новости Донбасса», посилаючись на сепаратистські ЗМІ. Інформацію про загибель командира бойовиків підтвердив російський письменник Захар Прилєпін, який воює на боці так званої «ДНР».

QHA