СІМФЕРОПОЛЬ/АКЪМЕСДЖИТ (QHA) -

Десантно-штурмові бригади ВДВ і морська піхота Каспійської флотилії були перекинуті на раніше невідомі їм полігони в Краснодарському краї РФ і анексованій АР Крим. Переміщення військ здійснилося в ході проведення раптової перевірки боєготовності російських військ, повідомляє Інтерфакс з посиланням на Міноборони РФ.

- Підрозділи з'єднань ВДВ із Волгоградської області здійснили 1200-кілометровий марш комбінованим способом і прибули на полігон «Опук» (АР Крим. - Ред.), де приступили до інженерного обладнання, організації охорони й оборони нового району зосередження і підготовки до виконання навчально-бойових завдань, - ідеться в повідомленні російського військового відомства.

Також повідомляється, що бригада морської піхоти Каспійської флотилії в результаті багатокілометрового маршу своїм ходом і залізничним транспортом розташувалася на полігоні «Раєвський», який знаходиться в Краснодарському краї неподалік від окупованого Криму.

- У ході здійснення маршів на незнайомі полігони підрозділи з'єднань ВДВ і морської піхоти КФл на практиці відпрацювали питання навантаження (вивантаження) особового складу, військової техніки, матеріальних засобів на морські пороми, а також на залізничні платформи припортових станцій навантаження (вивантаження) у Новоросійську і Керчі, - повідомляє Міноборони РФ.

Бригади військ РФ будуть виконувати навчально-бойові завдання, які ускладнюються перебуванням у незнайомій місцевості, підкреслюють в Міноборони Росії.

ФОТО: інтернет

QHA