ДОНЕЦЬК (QHA) -

Росія продовжує здійснювати активну підтримку терористів на Донбасі, перекидаючи до ОРДЛО боєприпаси, бойовиків та артилерійські установки. Про це на своїй сторінці в Фейсбук розповів народний депутат України, координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук.

— Триває перекидання сил і засобів з території РФ до «ЛДНР». На тимчасово окуповану територію Луганської області через пункт пропуску Ізварине прибули три автобуси з представниками т.зв. «Війська Донського» (близько 100 т.зв. козаків), 9 одиниць 122-мм РСЗВ БМ-21 «Град», близько 30 вантажівок із боєприпасами.

На території «ЛНР», за повідомленням ІС, виник конфлікт між так званою «народною міліцією ЛНР» і представниками отамана «Всевеликого війська Донського». Причиною послужила спроба вилучення луганськими «міліціонерами» медикаментів, ввезених з Росії для козацьких формувань. На погрози бойовиків відреагував «отаман війська Донського» Козіцин, який заявив: «Ви туди нічого не клали, не вам і брати».

Крім того, Тимчук повідомляє, що на конфіскованих підприємствах Донбасу бойовики вже почали проводити свою господарську діяльність. Зокрема, введено зовнішнє управління терористів, а все керівництво підприємств звільнене. Відзначається, що єдиним управлінцем, який погодився на співпрацю з бойовиками і очолив своє підприємство після так званої «націоналізації», виявився директор Донецького металургійного заводу Ігор Міньковський.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, під час зустрічі Тристоронньої групи у Мінську 15 березня було зафіксовано, що Росія відповідальна за порушення, що ведуть до потенційного зриву досягнутих раніше домовленостей щодо врегулювання конфлікту на Донбасі.

ФОТО: інтернет

QHA