РІВНЕ (QHA) -

На Рівненщині розслідують гучне вбивство адвоката Віти Шаблій, що сталося першого квітня у місті Дубно.

У суботу ввечері правоохоронцями було знайдене тіло загиблої. Також вогнепальне поранення дістав її чоловік — В’ячеслав Чайка, який кілька днів 2014 року очолював обласне управління міліції.

За версією слідства, вбивцею є прокурор відділу нагляду за дотриманням законів органами з боротьби з організованою злочинністю прокуратури Тернопільської області Ігор Чайка — син В’ячеслава Чайки від першого шлюбу. У Віту Шаблій вбивця випустив всю обойму. За словами заступника начальника поліції Рівненської області Сергія Волкова, на місці події було знайдено вісім відстріляних гільз.

Свого батька Ігор Чайка важко поранив. Нині колишній співробітник ОВС перебуває у важкому стані у Дубенській центральній лікарні. Він підтверджує, що напад скоїв саме його старший син.

У поліції стверджують, що конфлікт у родині триває вже кілька років. Причина — розподіл майна, а саме будинку, в якому потерпілий раніше проживав зі своєю першою дружиною.

Правоохоронці проводять досудове розслідування за фактом умисного вбивства. Прокурора Ігоря Чайку розшукують. Слідство наразі збирає докази, аби оголосити про підозру Чайці-молодшому.

Є припущення, що вбивця може пересуватися на одному з двох автомобілів — «Мерседес C180» темно-синього кольору або «Хонда Акорд» червоного кольору.

У прокуратурі ж про Ігоря Чайку відгукуються досить позитивно. Останній раз, коли його бачили на роботі, нічого підозрілого не помітили. Колеги та сусіди не вірять, що він був здатен на такий злочин.

Віта Шаблій працювала секретарем, консультантом та помічником в суді у Дубно, юрисконсультом Дубенського цукрового заводу. З 2008 року надавала адвокатські послуги. Під час Революції Гідності була головою Дубенського Майдану.

В’ячеслав Чайка працював на різних посадах у внутрішніх органах також працював в УМВС у Волинській області. 2005 року був призначений першим заступником начальника УМВСУ в Рівненській області, 2008 року тодішній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко відправив його на пенсію. 2012 року В’ячеслав Чайка балотувався до Верховної Ради від ВО «Свобода». А 2014 року був призначений начальником обласного управління міліції. Проте пробув на цій посаді всього кілька днів — після протестів громади його все-таки звільнили. Також В’ячеслав Чайка подавав свою кандидатуру на голову Національної поліції України.

Прощання із Вітою Шаблій відбудеться сьогодні у місті Дубно.

Нагадаємо, в Єгипті затримали рівнянку, яку підозрюють у вбивстві чоловіка.

ФОТО: Володимир Миколайчук 

QHA