ТОРЕЦЬК (QHA) -

Служба безпеки України 25 грудня викрила цілу мережу агентів бойовиків у місті Торецьку. Інформацію про це передає ТСН.

Десятки мирних жителів міста місяцями системно зливали бойовикам інформацію про лінії української оборони.

Серед затриманих — пенсіонерка, яка, за її словами, нічого проти України не мала і справно отримувала пенсію від держави Україна. За версією слідства, вона була корегувальницею вогню проросійських терористів.

Також спецслужбами була затримана молода дівчина. За її словами, вона «просто ділилася з рідною людиною тим, що бачила». Пізніше було з'ясовано, що вказана нею «рідна людина» — це брат, який воює в одному з підрозділів терористів.

Згідно з інформацією спецслужб, координатор групи, особа, яка збирала інформацію від інформаторів бойовиків — якийсь Роман Коровін на прізвисько «Рембо». На даний момент «Рембо» проживає в окупованій Горлівці і до початку російської агресії був офіцером МВС України.

За словами деяких інформаторів-зрадників, вони не мають нічого проти України, і не є прихильниками політики Кремля, а просто хочуть повернути Радянський Союз, в якому народилися.

Нагадаємо, як передавало QHA, 11 листопада прокуратура Донецької області направила до суду обвинувальний акт у відношенні до чинного мера міста Торецька Володимира Слєпцова. Він звинувачується у співпраці з терористами і посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, тобто, у скоєнні кримінальних злочинів, передбачених ч. 1 ст. 258-3, ч. 2 ст. 110 КК України.

ФОТО: інтернет

QHA