РІВНЕ (QHA) -

Невідомий поглумився над меморіальною дошкою євромайданівцю Олександру Храпаченку. Зловмисника вдалося затримати за «гарячими слідами». Патрульні дослідили територію та за описом знайшли громадянина, який імовірно здійснив правопорушення.

— 28-річний чоловік у телефонному режимі вказав точні прикмети даної особи: коричневі штани, чорний бейс та синьо-зелена спортивна куртка, тримав у руці чорну спортивну сумку, йдеться у повідомленні прес-служби патрульної поліції міста Рівне.

61-річного громадянина доправили до міського відділу для дачі пояснень та з’ясування всіх обставин. Як повідомили кореспонденту QHA у відділі комунікації поліції області, наразі поліцейські вирішують — притягати чоловіка до адміністративної чи до кримінальної відповідальності.

— Відомості за цим фактом внесені до Журналу єдиного обліку заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події. Чоловік опитаний та відпущений додому, повідомили у поліції.

Олександр Храпаченко під час Революції Гідності загинув одним із перших. 20 лютого 2014 року на вулиці Інститутській у Києві його поцілив снайпер. Герой був похований на кладовищі «Нове».

Олександр закінчив Рівненський державний гуманітарний університет за фахом режисера. Захоплювався альпінізмом і туризмом. Удостоєний звання Героя України.

У Рівному на його  честь встановили три пам’ятні дошки — на фасаді будинку, де жив Олександр, а також на стінах школи та університету, де він навчався.

Під час революційних подій Рівненщина втратила чотирьох Героїв — Олександра Храпаченка, Георгія Арутюняна, Валерія Опанасюка, Івана Городнюка.

ФОТО: Патрульна поліція Рівного

QHA