МОСКВА (QHA) -

 

Семеро постраждалих від вибуху в Керченському політехнічному коледжі залишаються у вкрай тяжкому стані. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Росії Вероніка Скворцова.

— У стаціонарах залишається 44 людини, середньої тяжкості — 34, 7 — вкрай тяжких, 3 — тяжких, — зауважила вона.

Згідно з її даними, лікарі за ніч стабілізували стан постраждалих, які перебували у вкрай тяжкому стані. Пацієнти зможуть перенести транспортування.

Скворцова нагадала, що вчора, 17 жовтня, шістьох постраждалих евакуювали до Сімферополя. До евакуації готуються ще 10 осіб, проте перевезуть їх до медичних центрів Росії.

— Паралельно починається евакуація хворих середньої тяжкості, але вони мають складні переломи кінцівок.

QHA повідомляло, що «уряд» Криму опублікував імена загиблих у коледжі в Керчі. Серед 20 загиблих — 9 неповнолітніх. До цього списоку також входить підозрюваний в події Владислав Росляков, який, ймовірно, наклав на себе руки.

 

Нагадаємо, 17 жовтня, у Керченському політехнічному коледжі сталося масове вбивство.

Підозрюваний Владислав Росляков 8 вересня отримав дозвіл на рушницю 12-калібру і за декілька днів до нападу придбав близько 150 набоїв.

У зв`язку із трагедією, прокуратура АРК відкрила кримінальну справу за статтею «теракт». Російські слідчі органи також порушили справу за аналогічною статтею.

 

Джерело: Крыминформ

QHA