ДОНЕЦЬК (QHA) -

Інформаційний ресурс Novostionline, який підтримує діяльність бойовиків на Донбасі, повідомив про сильний вибух на території Донецької області. За інформацією, що подана на сайті, місцеві жителі повідомили про вибух газопроводу в Новоазовському районі, який відрізав від газопостачання сім найближчих поселень. Також повідомлялося, що рятувальники і співробітники «Донбасгазу» працюють на місці події.

В управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Донецькій області цей факт не підтвердили. Спростували інформацію і на підприємстві «Донбасгаз», де повідомили, що їхні співробітники не отримували даних щодо події і не виїжджали на виклик. За інформацією Управління ДСНС Донецької області, на підконтрольній українській території жодних вибухів не було, відомство працює в звичайному режимі.

На сайті управління також не повідомляється про щось подібне. На сайті сепаратистів також підтвердили, що НП сталася через діяльність «диверсантів української армії на території, підконтрольної ЗСУ». Згідно повідомленню, інформацію про вибух підтвердив голова Новоазовської адміністрації Олег Моргун. Нагадуємо, що місто Новоазовськ знаразі підконтрольний бойовикам так званої «ДНР». Подібні «інформаційні приводи» навмисно вигадуються бойовиками, аби розхитати ситуацію в зоні збройного конфлікту.

QHA