КИЇВ (QHA) -

Інцидент стався в суботу ввечері на вулиці Шота Руставелі. На пішохідному переході Нестор Шуфрич-молодший на автомобілі марки Bentley збив 31-річного чоловіка, внаслідок чого той отримав перелом ноги, вивих плеча, а також травми голови, ступінь тяжкості яких встановлюється.

З'ясувалося, що автомобіль не належав синові нардепа, а був ним взятий в автосалоні для зйомок кліпу свого друга — реп-виконавця, відомого під сценічним ім'ям Pabl.А.

ДТП сталося, коли Шуфрич-молодший їхав повертати автомобіль до автосалону.

У повідомленні про цей інцидент прес-служба нардепа від Опозиційного блоку констатує, що наїзд міг статися через перевищення водієм швидкості.

— Нестор Шуфрич не залишав місце події, відразу вступив у контакт з поліцією і почав давати пояснення. На його прохання також викликали швидку допомогу. Нестор-молодший добровільно в супроводі адвоката і брата Олександра пройшов наркологічну експертизу, яка показала повну відсутність алкоголю, що було зафіксовано відеозйомкою.

Народним депутатом Нестором Шуфричем дано розпорядження надати максимальну допомогу потерпілому, забезпечити найвищий рівень медичного забезпечення, а в разі тимчасової втрати працездатності або інших негативних наслідків того, що сталося, забезпечити компенсацію, в тому числі за завдану моральну шкоду, — сказано в повідомленні.

Народний депутат Нестор Шуфрич пообіцяв, що його син буде максимально сприяти слідству, не покине територію України до його завершення, для чого він добровільно здасть всі документи, що дозволяють виїзд за кордон.

— Нестор Шуфрич і всі члени сім'ї висловлюють жаль з приводу те, що трапилося, подібні дії завжди засуджувалися, незалежно від того, ким вони були здійснені. З того, що сталося, будуть зроблені висновки, які будуть обговорені всередині сім'ї. Народний депутат висловлює співчуття потерпілому і бажає йому якнайшвидшого одужання. У той же час депутат висловлює подяку пану Менделю, який, перебуваючи поблизу, скористався узятим у синагозі ізраїльським медичним рюкзаком і надав потерпілому першу допомогу, — відзначили в прес-службі Шуфрича.

Відзначимо, що згадку про здачу закордонного паспорта, ймовірно, можна розглядати в контексті іншого ДТП з трагічним результатом, що сталося нещодавно на Львівщині. Як повідомляло QHA, кортеж місцевого олігарха і нардепа Петра Димінського (власника ФК «Карпати» та телеканалу ZIK) на смерть збив молоду жінку. Поки з'ясовувалася причетність бізнесмена і політика до трагедії, що трапилася, він, згідно з повідомленнями окремих ЗМІ, вилетів до Швейцарії на приватному літаку, хоча пізніше і заявив, що готовий співпрацювати зі слідством.

Нагадаємо, раніше в Київській області в результаті ДТП загинуло п'ятеро осіб.

ФОТО: інтернет

QHA