НИЖНЬОГІРСЬК (QHA) -

Похорон дівчини, яка загинула під колесами автомобіля, за кермом якого була дружина одного зі співробітників ДАІ Нижньогірського району Вікторія Марченко-Волошина, пройдуть у селі Плодовому, на вулиці Центральній, 9.

Початок похорону о 13:00.

Нагадаємо, у Криму 7 березня на пішохідному переході в селі Плодовому Нижньогірського району загинула 19-річна дівчина Діана Басирова, яка була збита нетверезою співробітницею поліції Нижньогірського РВВС Вікторією Марченко-Волошиною, дружиною ДАІшника Нижньогірського району. Вказується, що водій автомобіля навіть не намагалася зупинитися.

За попередньою інформацією, співробітниця поліції Нижньогірського РВВС Вікторія Марченко-Волошина наразі перебуває в лікарні.

За даними так званого Слідкому РФ у Криму, Білогірським міжрайонним слідчим відділом Головного слідчого управління Слідчого комітету РФ стосовно співробітниці поліції порушено кримінальну справу. Вона підозрюється у скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 264 КК РФ (порушення правил дорожнього руху та експлуатації транспортних засобів, вчинене особою, що перебуває у стані сп'яніння, що спричинило з необережності смерть людини).

QHA