КИЇВ (QHA) -

Співробітники військової прокуратури Київського гарнізону Центрального регіону України закінчили і передали до суду провадження стосовно двох військовослужбовців Головного управління Служби безпеки України в Автономній Республіці Крим. Про це йдеться на офіційному сайті Генеральної прокуратури України.

Зазначені особи підозрюються у скоєнні кримінальних злочинів, передбачених ч.1 ст. 408 (дезертирство — ред.), ч.1 ст.111 (державна зрада — ред.) КК України.

Крім того, за повідомленнями прокуратури, вони здійснювали агітацію підлеглих про перехід на службу до так званої «Служби безпеки Республіки Крим», головною метою існування якої було здійснення підривної діяльності проти України.

Стверджується, що обвинувальні акти для визначення підсудності щодо зрадників спрямовані до Апеляційного суду Києва.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов в кінці січня заявив, що в ході незаконної анексії Криму Російською Федерацією з 13 тисяч службовців Збройних сил України вірними присязі залишилися тільки 3900 осіб. Він зазначив, що 99% співробітників кримського відділення Служби безпеки України виявилися зрадниками.

ФОТО: інтернет

QHA