АРМЯНСЬК (QHA) -

Жителі Армянська і навколишніх сіл в окупованому Криму знову поскаржилися на хімічні викиди в атмосферу.

Підконтрольна Кремлю влада міста підтвердила, що стався ще один викид і заявила, що комунальники продовжують промивати місто.

— З вечора 13 вересня знову газовка в Армянську, а в селі Перекоп — справжня газова камера. Вітер північно-східний буде всю ніч і завтра увесь день. Навіть при закритих вікнах сльозяться очі й дере в горлі, у роті присмак сірки, — зазначив «депутат міськради» Армянська Віктор Мохов.

Він підкреслив, що необхідно оголосити режим НС.

— Треба збирати техніку з усього Криму на ліквідацію екологічної катастрофи. Поки тільки імітація бурхливої ​​діяльності. Усі заспокоїлися, а куди в таку газову камеру дітей повертати? Та й дорослим важко. Треба дітей переводити в санаторії зі школами, в «Артек», де можна вчитися, але повертати їх зараз ніяк не можна.

Так званий глава Армянська Василь Теліженко заявив, що вночі був викид, за попередніми даними, через різке підвищення температури вчора, 13 вересня.

— Промиваємо території водою. З другої години ночі до 10 ранку повністю проводимо обробку всього міста. Усі навчальні заклади готові до прийняття дітей, їх промили, а також всі майданчики і міські території.

QHA повідомляло, що прокуратура АРК закликала усіх постраждалих у результаті викидів шкідливих речовин «Кримського титану» готувати позови до окупаційної влади.

Раніше, 11 вересня, очільник Херсонської області Андрій Гордєєв заявив, що окупаційна влада Криму в авральному порядку засипає кислотонакопичувач на заводі «Кримський титан». У той же час, поступову нормалізацію екологічної ситуації губернатор Херсонщини пов'язує із зупинкою заводу, а не з роботами на накопичувачі.

Джерело: Комсомольска правда-Крим

QHA