МОРСЬКЕ (QHA) -

Представники силових структур РФ вранці 8 травня на трьох автобусах прибули у квартал села Хапсіхор (Морське), де компактно проживають кримські татари, і оточили район. Про це повідомила кримська активістка Ленора Дюльбер у Facebook.

— Зараз за інформацією мешканців села Хапсіхор (Морське), квартал, де компактно проживають кримські татари, оточений трьома автобусами озброєних людей, поки ніяких дій не чинять.

Пізніше стало відомо, що російські силовики прибули при повному обмундируванні (каски, бронежилети, зброя), щоби провести обшук у кримського татарина Юсуфа Тороза.

О 12:00 обшуки у домі Юсуфа Тороза тривають. Озброєні окупанти не допускають до двору кримського татарина його співвітчизників.

— Обшук у домі Тороза Юсуфа, квартал оточений співробітниками СОБР, каски, бронежилети, автомати, причина обшуку невідома.

До 14:00 обшук закінчився, нічого не було вилучено. Силовики повідомили господарям, що причиною слідчих дій стала підозра у виробництві наркотиків.Сина кримського татарина відвезли у місцеве відділення поліції.

— Обшук у будинку Тороза Юсуфа закінчився, причина обшуку, за словами господаря будинку нібито виробництво наркотиків. Син Юсуфа разом із невісткою їхали у Судак в лікарню, їхню машину зупинили силовики на бусиках, повернули додому і почали проводити обшук. У будинку нічого не вилучено, сина Юсуфа відвезли у відділення поліції Судака, розповіла на своїй сторінці Ленора Дюльбер.

О 17:30 стало відомо, що відвезеного після обшуку сина Юсуфа Тороза Сервера російські силовики утримують на закритій території місцевого готелю. При цьому у відділенні поліції села Морського немає жодних відомостей про обшуки та затримання за 8 травня.

19:30. Затриманого кримського татарина Сервера Тороза вивезли у Краснодарповідомляє QirimInfo з посиланням на Ленору Дюльбер.

 У нас є підозри, що Амет Аметова, якого теж затримали сьогодні вранці, також везуть у Краснодар. Його не можуть виявити у сімферопольських дільницях, куди його обіцяли доправити,  додала Дюльбер.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, сьогодні вранці російські окупанти також провели обшук вдома у голови судацького регіонального Меджлісу Ільвера Аметова.

ФОТО: інтернет

QHA