АРМЯНСЬК (QHA) -

 

Жителі Армянська в анексованому Криму повідомили про нові хімічні викиди. Інформацію вони публікують у соцмережах.

Так, за даними містян, Армянськ накрив густий туман і знову з'явився запах кислоти.

Користувачі соцмереж зазначають, що ситуація погіршилася сьогодні вночі, 19 жовтня. Через випари люди не випускають дітей з дому.

При цьому, «влада» Армянська не коментує нові викиди, проте заявила, що у місті перевищено рівень сполуки хлорводню. У місті ввели розпорядження, згідно з яким дітям рекомендують залишатися у закритих приміщеннях.

 

QHA повідомляло, що 12 жовтня в Армянську місцеві жителі планували провести мітинг проти токсичних викидів. На акцію вони збиралися прийти у масках і марлевих пов'язках. Однак захід скасували через те, що «депутат» підконтрольної Кремлю міськради Армянська Віктор Мохов проводив зустріч з виборцями.

При цьому, до жительки Армянська Катерини Пивовар, яка закликала у соцмережах вийти на мітинг, прийшли співробітники «поліції» і «прокуратури».

Тим часом, «влада» Криму так само запевняла, що ситуація в Армянську стабільна.

Нагадаємо, 11 жовтня жителі Армянська повідомляли, що на «Кримському титані» стався черговий викид токсичних речовин у повітря, через що місцеві жителі отримали опіки.

Перші повідомлення про погіршення екологічної ситуації на півночі Криму з'явилися наприкінці серпня. За одну ніч металеві предмети вкрилися іржею, а люди стали масово страждати від алергії.

 

Джерело: Сегодня

QHA