ЧЕРКАСИ (QHA) -

Під час перевірок, розпочатих через масове отруєння у Черкасах, були виявлені порушення санітарного законодавства. Про це йдеться у заяві прес-служби Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

Фахівцями облуправління Держспоживслужби була проведена перевірка місцевої школи №8 і підприємства, яке постачає до навчального закладу воду. Під час перевірки були виявленні «окремі порушення вимог законодавства у сфері безпеки та окремих показників якості харчових продуктів і санітарного законодавства».

Також була припинена діяльність школи до завершення проведення комплексу санітарно-гігієнічних заходів щодо забезпечення належного санітарного стану установи.

Фахівці повідомили, що проблем з водою, грунтом і повітрям не виявлено.

QHA повідомляло, що президент України Петро Порошенко доручив вжити усіх заходів, щоб встановити причину масового отруєння дітей у Черкасах. Окрім цього, в Черкаси вирушили глава уряду Володимир Гройсман і виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

Нагадаємо, сьогодні, 8 травня, у Черкасах сталося масове отруєння, у результаті чого в лікарню потрапило 42 дитини з діагнозом «отруєння невідомою речовиною».

QHA