КЕРЧ (QHA) -

Під час події судно «Герої Арсеналу», яке прямувало з міста Азова (РФ) до Туреччини з вантажем зерна, знаходилося майже у 14 морських милях від берега.

До місця проведення рятувальної операції спрямовані служби екстреного реагування та ті, що знаходяться в даному районі кораблі «Єпископ», «Армада Навігатор», «Барнет», «Айгас», «Аелос». Буксир «Демидов» прибув з порту Керчі.

За попередніми даними, на борту судна перебувало 12 членів екіпажу, серед них — дев'ять громадян України, два громадяни Російської Федерації та один підданий Грузії.

Був знайдений і піднятий на борт судна «Армада Навігатор» один потерпілий із ознаками сильного переохолодження. Йому надали першу долікарську допомогу.

До рятувальної операції також залучена авіація МНС Росії. З повітря вдалося встановити місце знаходження в акваторії ще чотирьох членів екіпажу. Доля сімох поки залишається невідомою.

Крім того, в акваторії була знайдена рятувальна шлюпка, в якій моряки могли евакуюватися з судна. Шлюпка перевернута, людей навколо не виявлено.

Пошуки ускладнюються погодними умовами — сильними поривами південно-західного вітру до 20 м/с і хвилюванням моря до 4 балів.

Судно «Герої Арсеналу», як повідомляють у прес-службі кримського управління МНС, затонуло. Швидше за все, причиною аварії став сильний шторм, в який потрапив суховантаж.

ФОТО: інтернет

QHA