КИЇВ (QHA) -

На Придніпровській тепловій електростанції сьогодні близько 4 години ранку сталася пожежа. Про це повідомив лейтенант патрульної поліції Єгор Єгорін.

— Екіпаж патрульної поліції проїжджав повз Придніпровської ТЕС і помітив на її території клуби вогню. Щось спалахнуло, але вибуху не було. Поліція одразу ж під'їхала на КПП підприємства, повідомила про подію, але охорона вже була проінформована. Вони повідомили керівництву підприємства і викликали на місце ДСНС. Версія про теракт наразі не підтверджується, — зазначив він.

На місце події виїхали машина швидкої допомоги і оперативно-рятувальна служба. В гасінні пожежі брали участь 50 осіб і 10 одиниць техніки. Пожежу вдалося загасити о 4:55 ранку.

За попередньою інформацією, спалахнув відкритий розподільчий пристрій.

У свою чергу співробітники ДСНС підкреслили, що пожежа виникла у металевому трансформаторі струму типу ТФЗМ-330. Вогонь пошкодив трансформатор площею 15 квадратних метрів.

QHA повідомляло, що 21 березня в окупованому Росією Севастополі на споруджуваній тепловій електростанції сталося займання. Тління було оперативно ліквідовано пожежними автомобілями і командою, які постійно перебувають на території ТЕС.

Джерело: Інформатор

QHA