БАХЧИСАРАЙ (QHA) -

Фахівці гірської пошуково-рятувальної частини МНС у Криму провели вдалу операцію з пошуку та евакуації травмованого 15-річного юнака в районі міста Ескі-Кермен. Про це повідомляє МНС Республіки Крим.

До служби надійшла інформація, що молодик упав у яму в районі печерного міста і травмував ногу, через що не може пересуватися.

— Повідомлення з проханням про допомогу надійшло до служби порятунку 31 березня о 12:47. У ньому також говорилося, що потерпілий 2002 р.н. перебуває в районі печерного міста Ескі-Кермен, де він впав у яму і отримав травму, через яку не може самостійно рухатися і потребує професійної допомоги рятувальників.

Рятувальники у складі двох загонів дісталися до місця і незабаром виявили потерпілого. Молодик був доправлений ​​у лікарню, де йому крім травми ноги діагностували струс мозку та забій м'яких тканин голови.

У зв'язку з подією в окупаційному російському управлінні МНС по Криму знову закликали громадян інформувати територіальні органи МНС про туристичні поїздки та заплановані маршрути за 10 робочих днів до виїзду.

ФОТО: інтернет

QHA