РІВНЕ (QHA) -

Зранку 20 вересня біля ГУ ДФС Рівненської області були помічені озброєні чоловіки у масках – до головного податківця Рівненщини Дмитра Зайцева прийшли співробітники Генеральної прокуратури, внутрішньої безпеки ДФС та СБУ. Ознайомили із постановою про обшук та провели вилучення документів і коштів у керівників Фіскальної служби області. У ЗМІ почала поширюватися інформація, начебто був затриманий сам Зайцев.

Також Служба безпеки оприлюднила інформацію щодо затримання одного з керівників ДФС області на хабарі у 238 тисяч гривень, який був отриманий від підприємства, що займається експортом деревини, за безперешкодне відшкодуванні ПДВ. Високопосадовець залучив до кримінального бізнесу своїх родичів – посередником виступала його сестра, а гроші перераховувалися на рахунок дружини, йшлося у повідомленні. В СБУ заявили, що було відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Багато хто думав, що було затримано головного податківця області Дмитра Зайцева. Та згодом він сам скликав брифінг та пояснив позицію обласного управління ДФС. Зайцев заявив, що ні він, ні його підлеглі затримані не були і, мовляв, ніякого хабара також не було.

Стосовно вилучених грошей Зайцев зазначив, що це були його особисті кошти. Відповідати на запитання журналістів він не захотів, пояснюючи свою відмову тим, що у нього «був важкий день».

— Проведення обшуків відбулося у кабінетах керівництва ДФС. Робочий день почався з того, що працівники внутрішньої безпеки ДФС та представники прокуратури прийшли до мене в кабінет та пред’явили постанови на обшуки, зазначив він.

Крім того, начальник ГУ ДФС у Рівненській області повідомив, що  дав показання як свідок, і сподівається на неупереджене розслідування. А інформацію на різних сайтах називає такою, що не відповідає дійсності.

Нагадаємо, у Рівному на півмільйонному хабарі відбулося гучне затримання голови сільради

ФОТО: СБУ

QHA