КИЇВ (QHA) -

Сьогодні, 17 травня, у Києві невідомі напали на українського десантника, учасника АТО і блогера Валерія Ананьєва, повідомив він на своїй сторінці у Facebook.

 За словами Ананьєва, він переїхав до нової квартири і вирішив сходити у супермаркет за гречкою, де все і сталося.

— Вперше зі шкільних часів мене вирішили "гопнути". Усе закінчилося добре, я б навіть сказав відмінно. Дуже багато позитивних моментів. По-перше: я тепер можу їсти гречку без спецій, у мене в роті стійкий присмак заліза. По-друге, у мене сильно розбитий кулачок. Можна зателефонувати мамі, сказати, що бився. По-третє, у всіх крутих чуваків є хоча б один шрам на голові ... тепер є і у мене. Я крутий чувак. По-четверте, я згадав школу ... лежачи на новому ліжку, закутавшись у теплий плед, ностальгія гріла мені душу. По-п'яте, я відчув, що Всесвіту на мене не на плювати. Тому, насправді, це логічніше закінчення вчорашнього дня, виходячи з того, що відбувалося у моїй голові. В-шосте, я все ще безсмертний ... хоч і з невеликою дірочкою у голові, — написав він.

Нагадаємо, 3 травня у Києві група з п'яти чоловік (трьох хлопців і двох дівчат) напала на ветерана АТО, захисника Донецького аеропорту Дмитра Вербича. Один з нападників вдарив Вербича гострим предметом у спину і застосував газовий балончик. Постраждалого ветерана АТО госпіталізували.

Згодом, Служба безпеки України встановила, що організатором нападу на учасника АТО у Києві був громадянин Росії. Силовики відзначили, що він залишив територію України і зник в Польщі.

QHA