КИЇВ (QHA) -

Начальник розвідки 1-го батальйону 54-ї ОМБР Сергій Олійник був убитий у Києві пізно ввечері 22 червня. Про це повідомив колишній прес-офіцер 93-ї ОМБР Юрій Богун-Щирін.

За його словами, виник конфлікт між двома чоловіками, один з яких грав на синтезаторі. За музиканта заступився його батько — Сергій Олійник. Зловмисник напав на нього і завдав кілька ножових поранень. Поранення виявилися настільки серйозними, що чоловік незабаром помер.

Злочинця вдалося практично відразу встановити і затримати, оскільки він сховався у під'їзді одного з будинків недалеко від місця трагедії, де, як пізніше з'ясувалося, він жив.

— Сьогодні вбили мого побратима Сергія Володимировича Олійника, нач. розвідки 1 бата 54 омбр. Служив у Мар'їнці, вбили у Києві. Він заснував і очолив Всеукраїнську профспілку ветеранів АТО і волонтерів. Він захистив свого сина музиканта в районі м. Золоті ворота у Києві. Смерть від ножового поранення. Вбивцю затримали. Ведеться розслідування. Ти завжди був безкомпромісно принциповий. Брав на себе навіть більше, ніж міг. Брав за себе і за інших, які сторонилися. Пишаюся тим, що знав тебе. Вічна пам'ять, друже. Підтримаємо сім'ю, написав Юрій Богун-Щирін.

Також стало відомо, що у музиканта, сина загиблого, вчора був випускний іспит. Конфлікт стався через його нібито надто гучну гру на музичному інструменті.

ФОТО: Юрій Богун-Щирін, Еспресо

QHA