СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Декілька вулиць окупованого Росією Сімферополя залишилися без світла, у зв'язку з цим фіксуються перебої з мобільним зв'язком та інтернетом.

Повідомляється, що відключення електроенергії у центрі кримської столиці сталося близько 15:00. Без світла залишилися будинки по вулиці Севастопольська, Турецька, Сергєєва-Ценського, Дмитра Ульянова, провулок Гавена.

Окрім того, жителі міста втратили можливість дзвонити на мобільні номери.

Сімферопольці не можуть додзвонитися до Севастополя, Керчі, Алупки, Джанкойського, Бахчисарайського і Кіровського районів, Феодосії. Окрім того, у місті вимкнулися світлофори. Не працюють тролейбуси. Магазини також залишилися без світла.

Відключення електроенергії відбулося у Сакському районі, Севастополі, Ялті, Алушті та Чорноморському.

При цьому повідомляється, що аварійне відключення відбулося на енергомості з Кубані до Криму. У Кубаньенерго підтвердили масштабне відключення лінії, що постачає електрику на окупований півострів. Причини події з'ясовуються.

Раніше повідомлялося, що Глава комітету Верховної Ради з міжнародних справ Ганна Гопко під час засідання круглого столу на тему «Український Крим: минуле і сьогодення» у Херсоні закликала Україну не поставляти електроенергію в анексований Крим.

Джерело: РИА Новости

QHA