КЕРЧ (QHA) -

Оперативниками карного розшуку відділу поліції №1 УМВС по Керчі припинено протиправну діяльність підозрюваних у скоєнні серії вуличних грабежів. Злочинці зривали з жінок на вулицях золоті прикраси, при цьому діючи незалежно один від одного.

Місцевими поліцейськими під час проведення оперативно-розшукових заходів встановлені особи підозрюваних у скоєнні злочинів. Ними виявилися раніше судимі місцеві жителі 27 та 30 років. Викрадені коштовності чоловіки здавали до ломбарда.

Місцезнаходження викрадених ювелірних виробів встановлено, вони вилучені поліцейськими.

Слідчими органами відділу поліції №1 УМВС Росії по м. Керчі за всіма фактами порушено кримінальні справи за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 1 та ч. 2 ст. 161 Кримінального кодексу РФ (грабіж, тобто відкрите викрадення чужого майна).

Злочинцям загрожує позбавлення волі на строк до семи років з виплатою великого грошового штрафу.

Красноперекопськими оперативниками за підозрою в скоєнні грабежу затримано 50-річного місцевого жителя, також раніше неодноразово засудженого.

Як пояснив зловмисник, вживши спиртні напої, він пішов гуляти по місту. Проходячи повз сидячого на лавці незнайомого громадянина, вирішив викрасти його майно. Завдавши своїй жертві кілька ударів, зловмисник викрав з кишені куртки громадянина гроші у сумі тисячі рублів, після чого втік.

Як було встановлено, затриманий понад 24 роки свого життя провів у місцях позбавлення волі, відбуваючи покарання за різні злочини, інформує МВС Криму.

Слідчим відділом МО МВС «Красноперекопський» порушена кримінальна справа за ознаками складу злочину, передбаченого п. «А» і «Г» ч. 2 ст. 161 Кримінального Кодексу Російської Федерації (грабіж, поєднаний із застосуванням насильства).

ФОТО: інтернет

QHA