СУДАК (QHA) -

В анексованому Криму в Ай-Серезі правоохоронці проводять огляд у будинку кримського татарина Муси Ісаєва.

— Причиною приходу до будинку правоохоронців став нібито пошук краденого мотоцикла. Правоохоронці не надали документів, спочатку вони оглянули гараж, а тепер оглядають весь будинок,  повідомляють з Криму.

Як наголошується, в селі був викрадений мотоцикл. Правоохоронці прийшли до будинку кримського татарина тому, що він раніше займався ремонтом машин.

На момент їхнього приходу в будинку була тільки невістка, у якої вони усно запитали дозвіл на огляд двору, після чого увійшли в гараж і стали оглядати пакети і сумки.

— У цей момент прийшли сусіди, стали обурюватися, що мотоцикл не заховати в сумках. У підсумку сусіди і люди, що прийшли, зупинили дільничних, тепер всі стоїмо чекаємо на поліцію з Судака, повідомляють з Криму.

Нагадаємо, вранці 12 жовтня розпочалася нова хвиля обшуків у Криму. Зокрема у масивах Строганівка і Кам'янка Сімферопольського району. ФСБшники обшукували будинки кримських татар. Після проведеного обшуку всіх відвезли в Управління ФСБ по Криму. Чотирьом кримським татарам інкримінується участь у діяльності організації «Хізб ут-Тахрір», визнаної в Росії терористичною. Тимуру Абдулаєву інкримінували частину першу статті 205.5 КК РФ — організація діяльності такої організації.

ФОТО: інтернет

QHA