СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

У селі Октябрь Джанкойського району в окупованому Криму дев'ятирічну дівчинку вдарило струмом у дворі приватного будинку через накидку на повітряну лінію електропередач, встановлену для розкрадання електроенергії. Про це заявили у прес-службі ДУП РК "Крименерго".

— Житловий будинок, у дворі якого сталося нещастя, був відключений від електропостачання за несплату ще наприкінці 2017 року. Недобросовісні абоненти замість того, щоб сплатити борг, вважали за краще красти електроенергію. Змайструвавши пристрій на зразок вудки довжиною близько 4 м (його знайшли співробітники поліції), вони регулярно робили накиди на дроти лінії електропередач, — йдеться у повідомленні.

Свідки інциденту відзначили, що діти гралися у цьому дворі без нагляду дорослих. Одна з дівчаток доторкнулася до дроту і її вдарило струмом. Однак її встигли врятувати дорослі, які швидко прибігли на місце.

Раніше повідомлялося, що через аварійні відключення електроенергії в Луганській області без світла залишилося 1 262 абонента.

QHA