КЕРЧ / КЕРИЧ (QHA) -

В окупованому Криму знайшли тіла оголошених у розшук членів сім'ї Ларькових, про зникнення яких раніше заявили у так званому слідчому комітеті.

У ніч на 7 березня автомобіль з трьома тілами витягли з озера, яке знаходиться недалеко від мікрорайону Героївське окупованої Росією Керчі.

Російські силовики повідомили, що 35-річного главу сім'ї Костянтина Ларькова, а також його 32-річну дружину Інну Ходореву розстріляли. Їхню 4-річну доньку втопили.

За інформацією силовиків, встановлено підозрюваного, який був автошахраєм. Ларькови списалися з чоловіком, який погодився запропонувати за їхній легковий автомобіль «Шевроле Ланос» дорожчу машину за вигідною ціною.

Сім'я виїхала на зустріч, взявши із собою ще 250 тисяч рублів доплати. Підозрюваний убив чоловіка і жінку з табельної зброї, а потім зіштовхнув машину з тілами і дитиною у водойму, де дівчинка захлинулася.

Нагадаємо, 23 лютого жителі Феодосії Ларькови поїхали з дому і безслідно зникли. Сусіди і родичі забили на сполох. Сім'я проживала у СТ «Волна» в околицях смт Орджонікідзе під Феодосією.

QHA