КИЇВ (QHA) -

Вчора ввечері, 24 травня, група з 20 чоловік у масках напала на уболівальників англійського футбольного клубу "Ліверпуль", які знаходилися в одному з ресторанів неподалік Олімпійського стадіону.

Так, 20 "хуліганів", вбраних в одяг з капюшонами і у балаклавах з черепами, атакували вболівальників "Ліверпуля", які знаходилися у закладі. 

Невідомі почали кидати у фанів англійської команди столи та стільці. У результаті вболівальники "Ліверпуля" отримали порізи, рани голови та шиї.

— Ми обідали, нікого не чіпали. Я прийшов подивитися футбол. Ми знаходимося тут чотири години, а потім нас атакують. Вони прийшли до нас, як зграя собак. Це було жахливо, — розповів один з потерпілих британців.

Відзначається, що поліція, яка прибула на місце події, затримала двох нападників, а також одного фаната "Ліверпуля".

Раніше QHA повідомляло, що у зв'язку із проведенням у Києві фіналу Ліги Чемпіонів посилені заходи безпеки в столичному аеропорту і пункті перетину кордону.

Тим часом, посольство Великобританії в Україні опублікувало рекомендації уболівальникам футбольного клубу "Ліверпуль" щодо поведінки у Києві. Дипломати просять британців бути дуже обережними і пильними, так як, за їхніми словами, в столиці України "бувають випадки нападу на іноземних громадян, деякі з яких — на расовому ґрунті"

Нагадаємо, 26 травня, очікується на прибуття до Києва до 100 тисяч уболівальників на фінал Ліги Чемпіонів. Як заявив менеджер з транспорту і мобільності під час проведення фінальних матчів Ліги Чемпіонів УЄФА Сергій Хижняк, з них близько 20 тисяч іноземців.

Джерело: Mirror

QHA