МОСКВА (QHA) -

У чотириповерховому торговому центрі «Персей для дітей» у Москві сталося займання. Про це повідомили у Головному управлінні МНС РФ.

— В будівлі торгового центру за адресою: Мала Семенівська, будинок 28, будова 19, сталася пожежа. Попередньо, вогнище на четвертому поверсі. Його площа і що саме палає, встановлюється.

У МНС відзначили, що з ТЦ евакуювали понад 100 людей.

— Наразі евакуйовані 115 осіб. Даних про потерпілих немає, проводиться перевірка задимлених приміщень четвертого поверху, де виникла пожежа.

За попередніми даними, на четвертому поверсі ТЦ ще може перебувати одна людина, проте про постраждалих невідомо.

— Через складне планування пожежним проблематично дістатися до вогнища займання. Одночасно ведеться пошук можливих постраждалих в галереях ТЦ, — додали в МНС.

QHA повідомляло, що в Росії затримали генерального директора компанії-власника будівлі згорілого торгово-розважального центру «Зимова вишня» Юлію Богданову. Слідство встановило, що Богданова неодноразово отримувала від підлеглих попередження про недоліки системи протипожежної безпеки, проте не вжила жодних заходів щодо усунення недоліків.

Пізніше заарештували начальника Інспекції держбуднагляду Кемеровської області Танзілію Комкову, яку звинуватили в зловживанні службовими повноваженнями.

28 березня Заводський районний суд Кемерово заарештував першу фігурантку справи про пожежу в ТЦ "Зимова вишня" — керівника торгового центру Надію Судденок.

Нагадаємо, у результаті пожежі в Кемерово загинуло 64 людини. Загальна площа пожежі досягла 500 квадратних метрів. Усього вдалося евакуювати 100 осіб, зниклими безвісти вважаються 16 осіб.

Джерело: ТАСС

QHA