КИЇВ (QHA) -

У "Київавтодорі" та "Київзеленбуді" співробітники Генпрокуратури, Нацполіції, Департаменту захисту економіки Нацполіції та Управління з питань запобігання та виявлення корупції провели обшуки.

Як заявив мер Києва Віталій Кличко, силовики разом з КМДА провели обшуки і виїмку документів у комунальній корпорації "Київавтодор", ШЕУ (Шляхово-експлуатаційне управління) у Святошинському, Деснянському, Подільському районах столиці і в деяких підрядних організаціях.

Він додав, що обшуки і вилучення документів також відбувалася в комунальному об'єднанні "Київзеленбуд".

За словами Кличка, всі дії відбувалися в рамках виробництва за ознаками кримінального злочину, передбаченого частиною 5 статті 191 (привласнення, розтрата майна і заволодіння шляхом зловживання службовим становищем). Він додав, що затримані 5 осіб.

Нагадаємо, вчора оперативники поліцейського управління захисту економіки і прокуратури Одеської області проводили обшуки у Театрі юного глядача.

Причиною стало те, що директор театру Оксана Бурлай-Пітерова зажадала від підприємця 5 тис. грн за укладення договору оренди частини приміщень театру. Її спіймали у момент отримання хабара.

Джерело: Укрінформ

QHA