СОЛСБЕРІ (QHA) -

У ресторані Prezzo, розташованому на центральній вулиці Солсбері (Великобританія), стало зле двом людям. Про це повідомили в поліції Уілтшира.

У поліції зазначили, що причиною отруєння відвідувачів ресторану не була нервово-паралітична речовина «Новачок».

Імена потерпілих не називають, відомо тільки, що чоловіку більше 40 років, а жінці — 30. Їх госпіталізували і вони залишаються під наглядом.

Цій ситуації присвоїли статус особливої ​​важливості, тому ресторан оточили.

За інформацією свідків, на місці події перебував оперативник в костюмі хімічного захисту.

— У зв'язку із нещодавніми подіями у місті й побоюваннями, що пара могла зазнати впливу невідомої речовини, усіма службами було вжито найсерйозніших заходів щодо виявлення причин події, — додали у поліції.

QHA повідомляло, що російський телеканал RT опублікував інтерв'ю з можливими підозрюваними в отруєнні екс-шпигуна Сергія Скрипаля і його доньки у Солсбері Олександром Петровим і Русланом Бошировим.

Петров і Боширов відзначили, що до Солсбері вони прибули у якості туристів. Вони сказали, що не знали, хто такий Скрипаль і не знають, чи перебували біля його будинку. Вони також відзначили, що не мали з собою нервово-паралітичної речовини «Новачок».

Нагадаємо, 5 березня Сергія Скрипаля і його доньку Юлію госпіталізували у критичному стані після отруєння в британському місті Солсбері.

Джерело: BBC

QHA