РІВНЕ (QHA) -

66-річного кандидата в депутати Рівненської обласної та міської рад від «Свободи» Ганну Іванову в Рівному облили кислотою. Напад вчинив невідомий.

Як повідомляє прес-служба Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області, повідомлення про подію надійшло на спецлінію «102» 20 жовтня.

Як з'ясувала слідча група, у двері Ганни Іванової зателефонував невідомий чоловік. За повідомленням Іванової, коли господиня прочинила двері, зловмисник вилив на неї окріп. Однак медики встановили, що це була невідома хімічна речовина. Постраждалу доставили в Рівненську обласну клінічну лікарню.

Глава «Свободи» Олег Тягнибок уточнив, що Ганну Іванову доставили в лікарню з опіками обличчя та грудей. Він написав про інцидент на своїй сторінці у Facebook:

- Швидка доправила Ганну з опіками обличчя та грудей в лікарню. Ганна Іванова є відомою в Рівному громадської активісткою, борцем з незаконними забудовами та усуненням регіоналів від влади. «Свобода» вимагає від влади якнайшвидшого та об'єктивного розслідування та покарання винних.

 

QHA