РІВНЕ (QHA) -

Увагу очевидців привернув дитячий візок, з якого долинав плач і до якого довгий час ніхто не підходив. Коли за викликом прибули патрульні поліцейські, то з’ясувалося, що у візочку знаходився маленький хлопчик.

Дитину для огляду віддали лікарям. Медики діагностували у малюка переохолодження та ГРВІ. Його госпіталізували до обласної дитячої лікарні. Лікарі розповіли, що за хлопчиком погано доглядали. Він був замкнутий, нічого не говорив, але був досить спокійний. Хоч малюк добре фізично розвинутий, проте у педагогічному вихованні достатню увагу батьки не приділяли.

За дитиною ніхто до лікарні не приходив. Однак, поліцейські з’ясували, що матір приїхала із Закарпатської області. На Рівненщині вона проживала зі співмешканцем, який наразі перебуває в слідчому ізоляторі. У зв’язку із неможливістю винаймати житло у місті Здолбунів, вони тимчасово оселилися на автовокзалі.

Також очевидці розповіли, що жінка зловживає алкоголем. Працівники ювенальної превенції Рівненської області розшукали її на залізничному вокзалі. За невиконання батьківських обов’язків на горе-матір склали адмінпротокол. Крім того, спеціальна комісія вирішуватиме доцільність перебування покинутого хлопчика в цій сім’ї. Наразі рівненські поліцейські готують матеріали, щоб передати їх до соцслужби Закарпатської області для позбавлення батьківських прав.

Півторарічний хлопчик перебуває під наглядом лікарів. Мати до нього так і не навідувалася. Натомість правоохоронцям вона повідомила, що знову вагітна.

ФОТО: YouTube

QHA