РІВНЕ (QHA) -

За повідомленням поліції, один із жителів Рівного, повертаючись додому, на вулиці Островського біля свого будинку помітив автомобіль, у який невідомі чоловіки вантажили мішки. Коли підійшов поближче, то чоловіки, сівши у машину, втекли, забувши при цьому один мішок.

Після цього 40-річний рівнянин звернувся до поліції. На місце події виїхала слідчо-оперативна група. Виявилося, що в мішку було 14 кілограм бурштину-сирцю. За словами очевидця, ще три схожі мішки троє чоловіків вантажили в автомобіль «Ауді» зеленого кольору.

Поліцейські за цим фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 198 Кримінального кодексу України. Причетних осіб встановлюють. Знайдений бурштин вилучили. Відповідно до ухвали суду на нього наклали арешт. Потім «сонячний камінь» направлять на експертизу.

Нагадаємо, у липні на Рівненщині проводилася масштабна операція «Бурштин», під час якої був затриманий заступник прокурора області та інші особи, яких запідозрили в участі у злочинному угрупуванні. Також у Рівному в різні періоди бурштин двічі викрадали з управлінь міліції (136 кг, 80 тисяч доларів та 27 кг), а також з музею бурштину. Слідчому, який не забезпечив належне зберігання слідчих доказів, присудили позбавлення волі терміном на три роки, із встановленням випробувального терміну на півтора року. Проте осіб, які скоїли злочини, не знайшли.

ФОТО: press-centr.com 

QHA