РІВНЕ (QHA) -

За повідомленням очевидців, автомобілем «БМВ», який зіткнувся з «Лексусом», керував посадовець з обласного відділення Антимонопольного комітету. В цей час всередині іншого автомобілю перебувала сім’я, з дитиною. На щастя, постраждалих немає.

З’ясувалося, що ДТП скоїв заступник начальника відділу досліджень та розслідувань АМКУ у Рівненській області Віктор Данилюк.

За словами очевидців, чоловік був у стані алкогольного сп’яніння та поводився агресивно.  А коли прибули патрульні, то почав відмовлятися проходити перевірку на сп’яніння. Тож на нього було складено два адмінпротоколи — за ст. 124 та ст. 130 КУпАП. Надалі справа розглядатиметься у суді, а поліцейські просять відгукнутися свідків, щоб можна було довести винуватість чиновника.

— ДТП без потерпілих. Водій «БМВ» відмовлявся проходити перевірку на стан алкогольного сп’яніння на місці та в медичному закладі, хоча за явними ознаками було помітно, що він п'яний, розповіла речниця патрульної поліції м. Рівне Оксана Юрченко.

Кореспонденту QHA вдалося зв’язатися з начальником Рівненського обласного територіального відділення АМКУ Віктором Боденчуком, який уже побував у поліції, однак з матеріалами справи поки не ознайомився. Він розповідає, що його підлеглий на момент ДТП перебував у десятиденній відпустці, яка ще триватиме до наступного тижня. Наразі, за словами Боденчука, обставини за даним фактом вивчає колегія, після чого прийматиметься відповідне рішення.

ФОТО: Ніна Скиба, Facebook

QHA