РІВНЕ (QHA) -

Помічник судді Володимир Сукало був затриманий у кінці квітня цього року. Спочатку в Управлінні захисту економіки повідомляли, що помічник судді Петра Денисюка вимагав та одержав хабар у сумі 2700 доларів США за вирішення питання щодо зняття з арешту майна.

Однак уже в ухвалі судді Рівненського міського суду Рогозіна йдеться про іншу суму — 2500 доларів США. Гроші передавалися помічнику судді в різні дати в центрі Рівного. Спершу Володимир Сукало отримав 200 доларів, а через тиждень  ще тисячу. Проте він вирішив здатися правоохоронним органам.

Під час досудового розслідування між обвинуваченим та прокурором військової прокуратури Юрієм Рижим було укладено угоду про визнання винуватості. Також помічник судді визнав свою вину під час судового засідання.

Суддя Рогозін ухвалив засудити Володимира Сукало до штрафу у розмірі 13 940 гривень, а вилучені 1200 доларів США передадуть у дохід держави.

Сам голова Рівненського міського суду Петро Денисюк запевняє, що його помічник уже звільнений.

— Він був звільнений ще задовго до того, як відкрилося провадження. Наразі він засуджений і вже є вирок. Він уже не працівник суду, ще до внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань,  розповів Петро Денисюк кореспонденту QHA.

Суддя Петро Денисюк очолює Рівненський міський суд з 21 жовтня 2016 року. Проти нього виступали місцеві активісти, заявляючи про численні зловживання на посаді. Також про Денисюка робили розслідування журналісти.

Нагадаємо, у Рівному на хабарі у 2000 доларів затримали головного лікаря лікувально-діагностичного центру.

 

ФОТО РБК

QHA