СЕВАСТОПОЛЬ/АКЪ-ЯР (QHA) -

Колишній начальник міського управління лісового та мисливського господарства звинувачується у зловживанні посадовими повноваженнями, а також у пособництві при скоєнні порушення режиму заказника, що спричинило заподіяння значної шкоди (ч.2 ст.201, ч.3 ст.285, ч.5 ст.33, ст.262 Кримінального кодексу РФ).

Слідством встановлено, що, будучи директором «Севастопольського дослідного лісомисливського господарства», а згодом обіймаючи посаду начальника управління лісового та мисливського господарства, чиновник уклав з туристичною фірмою «ТОР» договір на надання послуг відпочинку на території рекреаційної ділянки «Торопова Дача». Одна з умов договору  - благоустрій фірмою території, а також дотримання екологічного законодавства, правил пожежної безпеки та санітарно-гігієнічних норм.

- Чиновник, діючи в інтересах даної фірми, де одним із співзасновників була його дочка, надав дозвіл представникам ТОВ «ТОР» на проведення незаконних земляних та будівельних робіт на рекреаційній ділянці «Торопова Дача» у межах державного заказника «Байдарський». Понад те, директор лісгоспу надав фірмі техніку, що належить державному підприємству, для ведення земляних та будівельних робіт, - повідомили у прес-службі слідчого комітету в Севастополі.

На ділянці, яка охоронялася особливо пильно, були зведені кафе, дві насосні станції та інші конструкції, які завдали значної шкоди Байдарському заказнику. Таким чином, у результаті незаконних дій колишнього начальника управління лісового господарства було завдано значної шкоди природному довкіллю міста Севастополя на загальну суму понад 14,5 мільйонів рублів.

Кримінальну справу найближчим часом буде направлено до суду для розгляду по суті.

 

QHA