МОСКВА (QHA) -

 

У Сочі, Апшеронському і Туапсинському районах Краснодарського краю оголошено режим надзвичайної ситуації через паводок. Відповідне розпорядження віддав губернатор Краснодарського краю Веніамін Кондратьєв.

— У результаті дуже сильних дощів і злив 24, 25 жовтня 2018 року відбулося різке підвищення рівня води у річках Краснодарського краю, підтоплені населені пункти у муніципальних утвореннях Апшеронський район, Туапсинський район і місто-курорт Сочі, — йдеться у розпорядженні.

Через паводки обвалився автодорожній міст, через який проходить траса Джубга — Сочі (Росія). Про це повідомили у прес-службі упрдор «Чорномор'я».

У зв'язку з подією мостом тимчасово припинено рух.

— У результаті аномального паводку на річці Макопсе у Лазаревському районі Сочі сталося пошкодження підходу автодорожнього мосту: зруйнована 20-метрова ділянка федеральної траси, — йдеться у повідомленні.

Ліквідувати наслідки будуть після того, як припиниться дощ і знизиться рівень води у річці Макопсе, через яку проходить обвалений міст.

— Зараз, в умовах безперервного паводку, проведення робіт неможливо. Наразі в районі НС йде зосередження необхідних сил і засобів, здійснюється підвіз матеріалів. Постраждалих у результаті пошкодження підходу до мосту через річку Макопсе — немає.

 

Фото: twitter.com/eugeniysochi

QHA