СУМИ (QHA) -

Прикордонники Сумського загону затримали 12 незаконних мігрантів, які потрапили на територію України з Російської Федерації.

Про це повідомили в прес-службі ДПСУ.

— Учора на ділянці відділу "Юнаківка" Сумського загону під час реалізації інформації офіцерів внутрішньої та власної безпеки ДПСУ прикордонники затримали 12 осіб азійської зовнішності без документів — 9 чоловіків і 3 жінки. На даний момент тривають фільтраційні заходи, проінформовані представники СБУ і Національної поліції, — відзначили у прес-службі.

Варто відзначити, що РФ протягом багатьох років використовується як відправний пункт нелегальної міграції до країн ЄС.

— Через нескладну процедуру отримання російської візи, громадяни країн постачальників нелегальних мігрантів законним шляхом прибувають на територію РФ. Потім, в обхід пунктів пропуску, намагаються потрапити до України. Далі — за допомогою національної діаспори нелегали прагнуть закріпитися в Україні, або ж слідують транзитом до Євросоюзу, — зазначили у відомстві.

Нагадаємо, раніше спікер державної прикордонної служби Олег Слободян в ефірі телеканалу "Прямий" повідомив, що Україна, як і раніше, залишається транзитною країною для незаконних мігрантів.

QHA