КИЇВ (QHA) -

У таборі «Яструбок» в селі Соснове Донецької області отруїлися 60 дітей, 33 з яких було госпіталізовано. Про це повідомили у прес-службі обласної прокуратури.

— У понеділок, 16 липня, після вечері 60 дітей відчули нездужання, підвищення температури і нудоту. Наразі госпіталізовані 33 дитини до медичних закладів м. Слов'янська, Краматорська і Лиману з симптомами гострого кишкового отруєння. Ухвалено рішення про госпіталізацію усіх дітей, які відчули нездужання. Вік госпіталізованих — від 9 до 16 років, — йдеться у повідомленні.

Наразі на оздоровленні у таборі перебуває 134 особи.

— Зараз вживаються заходи для встановлення причин масового отруєння дітей і притягнення винних у цьому осіб до відповідальності. Відібрано зразки їжі, якою годували дітей.

За фактом отруєння відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЕРДР) за ч. 1 ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням) Кримінального кодексу.

QHA повідомляло, що 8 травня у Черкасах сталося масове отруєння, у результаті чого в лікарню потрапила 51 дитина і один вчитель школи №8 з діагнозом «отруєння невідомою речовиною». 11 з госпіталізованих перебували у реанімації.

QHA