ВІННИЦЯ (QHA) -

У Вінниці невідомі побили чоловіка з ОАЕ і його 16-річного сина. Інцидент стався біля ресторану "МакДональдз". За словами дружини потерпілого Олени Полякової, двоє невідомих чоловіків пристали до її сина, а коли батько заступився за нього, один з хуліганів, який був у стані алкогольного сп'яніння, раптово вдарив чоловіка в обличчя.

— Після декількох ударів чоловік впав, але нелюди продовжували його бити ногами. Старший син хотів заступитися за батька, але один з «дядечків» його вдарив. У цей час поруч знаходилося багато молоді, але ніхто не допоміг, — розповіла жінка.

Полякова — корінна вінничанка, але вже багато років живе в Арабських Еміратах. Там її сім'я ще з початку війни підтримувала Україну, тамтешнє земляцтво запрошує на відпочинок українських воїнів. Декілька днів тому Олена з сім'єю приїхали до рідної Вінниці.

Поліції вдалося затримати двох нападників.

Як стало відомо, у сина Олени лікарі діагностували струс мозку, дитина зараз на лікуванні. Чоловік — госпіталізований.

— Я обожнюю Україну. Ще вчора мріяла повернутися додому, а сьогодні у мене все перемішалося ... Тут на кожному кроці тебе може знайти якесь бидло, яке просто шукає, кому дати в морду ... Вони почали ще з ресторану, там не нарвалися на пригоди, знайшли моїх хлопців на вулиці. І натовп глядачів, яким все одно, що б'ють батька при його ж дітей, ніхто не допоможе ..., — обурилася Полякова.

Нагадаємо, 8 квітня стався груповий хуліганський напад на турецький ресторан Lokanta к центрі Києва, у результаті чого постраждали троє індусів і один араб.

Джерело: 33kanal.com

QHA