ВІННИЦЯ (QHA) -

У місті Хмільник Вінницької області перед камерою відеоспостереження з табельної зброї застрелився 30-річний співробітник поліції. 

Вранці 18 грудня поліцейський отримав зброю перед тим, як заступити на службу. Кількома хвилинами пізніше на території арешт-майданчику він вчинив самогубство, вистріливши собі у голову. 

Трагедію зафіксували камери відеоспостереження. 

За словами прес-секретаря прокуратури області Ірини Вихованець, поранення виявилося несумісним із життям. 

— Поліцейського доправили каретою швидкої допомоги в реанімаційне відділення Хмельницької центральної районної лікарні, де він, не виходячи з шокового стану коми, помер. За даним фактом слідчим відділом прокуратури Вінницької області внесено свідчення до ЄРДР за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України. На сьогодні у кримінальному провадженні проводяться допити свідків, призначені судові експертизи, виконуються інші першочергові слідчі дії, спрямовані на швидке, повне і неупереджене дослідження обставин кримінального правопорушення.

Відомо, що у загиблого залишилася дружина і маленька дочка. 

Вчора, 20 грудня, поліцейського поховали. Рідні чоловіка впевнені, що причини трагедії криються в його роботі, оскільки проблем у сімейному житті у нього не було. 

Співробітники загиблого стверджують, що старший сержант був бездоганним поліцейським, нічого дивного і незвичайного в його поведінці вони не помічали. 

ФОТО: інтернет 

QHA